ترنم ترانه ام را اگر ديدی سلام مرا هم برسان .

بگذار ببارد اين باران             بگذار ببارد اين ابر پا به زای

بر اين قلب های خسته       بر اين چشم های خفته

بگذار سکوت خود را بشکند اين نابه جا آسمان تيره

بگذار تا بر اين پرده آبی       اينباره غرش رعد فراگيرد پهنايش را

بگذار من قطره قطره سرمايش را

در گودی دستانم منجمد کنم

و ترنم فرودش را در تودرتوی ذهنم به تصوير کشم .

بگذار ببارد که ديری ست بر دلم نباريده ست اشکی از باران !

....

نميدانم از کجا بايد گفت و از چه بايد نوشت . تنها حس معلق دوست داشتن است که گلويم را گرفته و وادارم ميکند که برايت بنويسم . من عشق را واژه واژه با تو لمس کردم .. لحظه لحظه .. خاطره به ياد دارم .. آه که چه فايده گفتن آنها !!

دوباره تکرار حرف هايی که سايه ام حتی خسته شده ست از شنيدنشان ! دوباره ملامت دخترک کوچک درونم و نصيحت های مادرانه ام به تو .. به تو که چون سايه ای خميده به ديوار افتاده ای و معلوم نيست در انتظار چه حادثه ای سکوت کرده ای ! .. ديگر بس است گفتن و حرف زدن های بسيار .. ديگر از تو گفتن قدغن شده ست در روزگاری که عشق را بايد در پستوی خانه نهان کرد .. ديگر کنار تيرک راهبند هر روز عاشق تازيانه ميخورد .. ديگر روزگار غريب تر از زمان توست نازنينم !!

دلم تنگ است .. دلم ميسوزد از باغی که ميسوزد ....

من هم دلم تنگ است .. دلم تنگ است برای ديدنت .. تنها يک بار ديدن تو که گويی طلسمی شده ست در اين آشفته بازار ! و اينبار نيز ميگذرد .. اين روز هم ميرود و من ترسم از اين است که روزگار مهلت ديدار را از من بگيرد .. نه اين توهمی محو و دروغين است .. باورم نخواهد شد .. تو را خواهم ديد در صبحی خاکستری .. درشبی مهتابی .. در غروبی تابستانی .. من تو را خواهم ديد .

                                كنسرت داريوش در دبي

۱- راستی در مورد نظر سنجی با توجه به اکثريت موافقين اولين هديه رو به متولدين دی ماه ميدم و اميدوارم با خوندن اين مطلب به نقاط سايه روشن خودتون پی ببريد و در روابطتون بتونيد از اين ويژگی ها بهتر استفاده کنيد .. در ضمن از دوستانی که مخالف بودند هم عذر ميخوام چون به هرحال حق با اکثريت بيد جيگر !!

خانم های متولد دی

آقايون متولد دی  .... 03.gif

۲- دو روز پيش بدجوری توسط يکی از دوستام سورپرايز شدم 30.gif.. اونقدر که از شدت توهم نزديک بود از طبقه سوم خودمو بندازم پايين ! ... آخه من و اينهمه خوشبختی محاله !! ...

۳- برای تو همين بس که بنويسم تنها ...   دوستت دارم ... گرچه اينجا نيستی . گرچه با من دگر نميخندی .. با من نمی گريی .. با من نمی گويی .. گرچه از بام دلم پرکشيده ای .. با آنکه هستی خوش بخند و خوش زی که من همين شاد بودنت را ميخواهم .. باقی همه حرف ست وخاطره .. مهم همين خوب بودن توست !

            تو نه چناني كه منم ... من نه چنانم كه تويي !!

/ 11 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ehsan

سلام دیوانه تر از من ! بد جور دلم هوای پریا را با صدای داریوش کرده ....پآپ کردم ...سرانجام ..

محمد رضا

سلام دوست عزيز....در ترنم بهاريت ما را درياب ... در زيبايی دروغين روزگارت ما را درياب .... در اون گوشه در پستوی خانه ات ما را درياب ....ما را درياب که ديری است اسيرم...اسر آنچه که به ظلمت برده ام .... کنسرت دبی برای من و برای خيلی ها بهانه ای برای گريستن يا شادمانی شده است ... گريشتن به خاطر پوچی و شاد مانی به خاطر همه چی ... .<<من به زن مي‌گويم خانه‌ات يادم هست وقت خوب گريه شانه‌ات يادم هست شانه‌ات يادم هست زن مرا مي‌بوسد اين تويي آري تو خواب و بيداري تو اين تويي باز از نو خواب و بيداري تو اين تويي باز از نو >> با سپاس بدرود

مهدي

زندگي....................................نه دوست ندارم در مورد چيزی که هيچ چيز آن را نمی دانم حرف بزنم...

faraz

تا اونجايی که من ديدم در شبکه ی pen داريوش ۲۱ ژانويه تو يه سالن خيلی بزرگ و به تنهايی کنسرت داره که داره باز به ملت می فهمونه هنر و هنرمند يعنی چي...و خار چشم اونايی که می خوان داريوش رو کوچيک بشمرند.داريوش امسال با كنسرتهاي پشت سر هم و تنهايي خيلي چيز ها رو به نفهم ها ثابت كرد(لبيک يا داريوش کبير)

koroush

دستت درد نکنه.واقعاٌ زيبا می نويسی

sooshiyans

سلام. مرسی بابت فال من!!! خيلی قشنگ بود متنت. اين رو از ته دل می گم. ياد آهنگ در اين بن بست رو زنده کردی و هزار تا خاطره شو! حالم هم گرفته شد به خاطر کنسرت داريوش. چون دقيقا می خوره به امتحانای من. اينم از بد شانسی منه. خيلی دوست داشتم برم ولی حيف... سبز باش و آفتابی

houman

روباهه حرف قشنگی زد برو برو يه بار ديگه گلا رو ببين تا اونوقت بفهمی گل خودت توو تموم دنيا تکه ..نهاد گوهر رو چشم سر نميبينه.. ازرشه گل تو عمريه که پاش صرف کردي.. انسونا اين حقيقتو فراموش کردن.. اما تو نبايد فراموش کنی.. تو تا زنده ای نسبت به اونی که اهلی کردی مسعولی.. تو مسعول گلتی.

ستاره خاموش

چقدر حرفات اشنا بود(در مورد کنسرت)وقتی خوندمشون تو ناباوری غوطه ور شدم که يعنی واقعا من من ميرم که داريوش رو ببينم...؟ تو باور می کنی؟

محمد رضا

سلام مريم عزيز ... چی بگم وقتی که آفتاب نمی تابه ؟ چی بگم ...؟ آپ ديت شديم اما مثل هميشه دير......... با سپاس بدرود

ehsan

سلام مريم عزيز ...اميدوارم از نو روييده باشي و آن پندار پاييز ي جايش را به شكوفه هاي نو داده باشد، هنوز هم مي شود در فضاي قدغن عاشق بود مريم ...هنوز هم مي شود ...آپ كرده ام